Wat doet u met een “niet-pluis-gevoel”? Waar en hoe kunt U een verdachte situatie melden? Wanneer belt u het 0900 nummer en wanneer 112 en wat gebeurt er dan mee? Wat betekent dossier-opbouw, waar is dat voor nodig? Is anoniem melden ook écht anoniem? Een handjevol vragen waar wijkagent Henk van de Berg antwoord op kan geven. Op maandagmiddag 14 januari om 13.30 uur bent u van harte welkom in “Onze School” in Maarheeze waar wijkagent Henk graag al uw vragen beantwoord. Graag aanmelden vóór 8 januari in de huiskamer van “Onze School” of bij Marina Bukkems sociaal makelaar Maarheeze via telefoonnummer 06-82 66 22 63 of per mail via sociaalmakelaar-maarheeze@cranendonck.nl.

Deel dit bericht met je vrienden
Share on FacebookTweet about this on Twitter
Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest