Uit het evaluatierapport van het project “Onze School” blijkt dat de gemeente vertrouwen moet hebben in de kennis en kunde van de mensen van een burgerinitiatief. Door het maken van goede afspraken en de verantwoordelijkheden op de juiste plek te leggen kan veel op een goedkope manier worden gerealiseerd, aldus Maarheeze.Nu. In 2010 begon men het burgerinitiatief. Er was veel overtuigingskracht nodig om het vertrouwen te krijgen dat er voldoende deskundigheid bij de vrijwilligers aanwezig was. Maar toen dat vertrouwen er eenmaal was werd Onze School een succesverhaal. En dat binnen de door de gemeente gestelde subsidie. Enkele fondsen en schenkingen maakten dat er zelf wat extra zaken konden worden bekostigd. Alleen de gemeente overschreed het budget voor de begeleiding. Daar werd bijna een ton meer aan uitgegeven dan eerder begroot was. De opsteller van het rapport wil geen verwijten maken naar de gemeente, maar hoopt dat er voor de toekomst lering uit wordt getrokken.

Deel dit bericht met je vrienden
Share on FacebookTweet about this on Twitter
Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest