6 juli: Van werkdruk naar werkgeluk bij Walk & Talk
VALKENSWAARD - Ben je op zoek naar (ander) werk en wil je ervaringen uitwisselen met andere werkzoekenden? Kom dan op maandag 6 juli naar Walk & Talk in Bibliotheek Valkenswaard.
Tijdens deze gratis netwerkbijeenkomst staat het thema ‘Van werkdruk naar werkgeluk’ centraal en sluit loopbaancoach Carin van Holstein aan.
Walk & Talk is bedoeld voor iedereen die op zoek is naar werk of een volgende stap in de loopbaan. De bijeenkomsten bieden de mogelijkheid om te netwerken, ervaringen te delen en van elkaar te leren. Iedere maand staat een ander onderwerp centraal, zoals solliciteren, het opstellen van een cv of het voeren van een sollicitatiegesprek.
Tijdens deze bijeenkomst geeft Carin van Holstein tips en inzichten over het vinden van meer werkplezier en het maken van bewuste loopbaankeuzes. Daarnaast is het mogelijk om een gratis persoonlijk adviesgesprek met haar in te plannen via de website van Bibliotheek De Kempen.
- 📅 Datum: Maandag 6 juli
- 🕝 Tijd: 14.30 – 15.30 uur
- 📍 Locatie: Bibliotheek Valkenswaard
- 🎫 Deelname: Gratis
- 📝 Aanmelden en meer informatie: Via de agenda van Bibliotheek De Kempen
- 💼 Voor wie: Iedereen die op zoek is naar (ander) werk





