Auto doorgereden na ongeluk op de Haagstraat in Valkenswaard
VALKENSWAARD – Op de Haagstraat in Valkenswaard is vannacht rond 02.00 uur een man aangereden door een personenauto. Dat gebeurde volgens getuigen ter hoogte van de Venakkerstraat.
De auto zou vanaf de Geenhovensedreef de Haagstraat zijn ingereden en daar het slachtoffer hebben geschept. Na de aanrijding reed de bestuurder door richting de Wilibrorduslaan. Op het kruispunt zou de automobilist nog een rondje hebben gemaakt, waarna de wagen verder reed in de richting van de Waalreseweg.
Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse. Het slachtoffer werd met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Over de ernst van de verwondingen is nog niets bekend.
De politie verrichtte vannacht al een eerste onderzoek op de plaats van het ongeval. Bij daglicht wordt het onderzoek uitgebreid met een buurtonderzoek.





