RTV Horizon

RTV Horizon - Nieuws van bij ons

advertentie
Geschreven door Maarten Schutjes
19 juli 2025 12:50


Oproep na inbraak bij Ge Wit ’t Oit Noit Nie
Foto: Oproep na inbraak bij Ge Wit ’t Oit Noit Nie
Heeft u informatie? neem contact op. Foto: Instagram Ge wit ’t oit noit nie.

HEEZE - Afgelopen maandag is er ingebroken op de bouwplaats van Ge Wit ’t Oit Noit Nie, gelegen op het terrein van korfbalvereniging Eymerick. Tijdens de inbraak is een krat bier gestolen. Op camerabeelden is te zien dat de dader doelgericht te werk ging en duidelijk op zoek was naar meer. Aldus de bouwgroep op Instagram.

In overleg met de politie worden gedurende één week enkele beelden gedeeld van de verdachte, met onherkenbaar gemaakt gezicht. Iets verdachts gezien of herken je deze persoon? Neem contact op met de politie 0900 – 8844.

Ook vorig jaar waren bouwplaatsen slachtoffer van diefstal.

Het is niet de eerste keer dat Ge wit ’t oit noit nie slachtoffer is van een inbraak. Vorig jaar werden meerdere containers van de bouwgroep aan de Dominee Kremerstraat opengebroken. Toen werd onder meer elektrisch gereedschap zoals accuboormachines, de slijptol, een lasapparaat een  cirkelzaag  en twee elektrische fietsen gestolen.

Vriendenkring Kapelstraat was eveneens slachtoffer in 2024. Ook daar werden op de bouwplaats containers opengebroken en het gereedschap gestolen.

Download de nieuwe RTV Horizon app voor: Android | IOS
Lees actueel nieuws uit jouw gemeente, luister naar Radio Horizon of kijk 1KempenTV.

HeezeLeende Nieuws 

heezeleende 
 
  • Radio Horizon
  • Horizon TV

Facebook            Instagram             Youtube
advertentie