RTV Horizon

RTV Horizon - Nieuws van bij ons

advertentie
Geschreven door Maarten Schutjes
10 juli 2025 11:48


Verhuur 19 sociale huurwoningen in Heeze van start
Foto: Verhuur 19 sociale huurwoningen in Heeze van start
©Wooninc

HEEZE - In de nieuwe woonwijk De Bulders is maandag de verhuur gestart van 19 duurzame sociale huurwoningen in het nieuwbouwproject Natuurrijk. Woningzoekenden kunnen tot en met 18 juli reageren via het platform Wooniezie.

De eengezinswoningen van circa 86 vierkante meter beschikken over twee slaapkamers en een open zolderverdieping. De maandelijkse huurprijs is vastgesteld op 900,07 euro. Volgens ontwikkelaar Wooninc. zijn de woningen geschikt voor starters en kleine gezinnen. De oplevering van de woningen staat gepland voor eind 2025. Naast de sociale huurwoningen worden in Natuurrijk ook 63 koopwoningen gerealiseerd.

Groene woonomgeving

Natuurrijk wordt ontwikkeld als een duurzame woonwijk met veel groen. De wijk ligt aan de rand van de natuur, maar bevindt zich volgens de ontwikkelaar op korte afstand van het dorpscentrum met winkels en voorzieningen. Geïnteresseerden kunnen tot 18 juli 23:59 uur reageren, maar moeten wel ingeschreven staan bij Wooniezie. De toewijzing van de woningen gebeurt via loting. Om inwoners uit de regio voorrang te geven, is de helft van de woningen gereserveerd voor inwoners van de gemeente Heeze-Leende.

Meer informatie over het project is te vinden op de projectpagina van Natuurrijk en Wooninc.

Download de nieuwe RTV Horizon app voor: Android | IOS
Lees actueel nieuws uit jouw gemeente, luister naar Radio Horizon of kijk 1KempenTV.

HeezeLeende Nieuws 

heezeleende 
 
  • Radio Horizon
  • Horizon TV

Facebook            Instagram             Youtube
advertentie