RTV Horizon

RTV Horizon - Nieuws van bij ons

advertentie
Geschreven door Hans van den Broek
14-03-2026 20:33


Vier basisscholen in Heeze-Leende bakken pannenkoeken voor ouderen

Foto: Vier basisscholen in Heeze-Leende bakken pannenkoeken voor ouderen
Foto: AI ter illustratie

HEEZE-LEENDE - Leerlingen van vier basisscholen en ouderen in de gemeente Heeze-Leende komen op vrijdag 20 maart samen rond de bakplaat tijdens de 19e editie van Nationale Pannenkoekdag.

De deelnemende scholen in Heeze-Leende zijn De Triangel, St. Jan, De Talententoren en de Dirk Heziusschool. Leerlingen van deze scholen bakken die dag pannenkoeken voor opa’s, oma’s en andere ouderen uit de buurt. Tijdens Nationale Pannenkoekdag geven scholen ieder op hun eigen manier invulling aan de ontmoeting tussen jong en oud. Zo organiseren sommige scholen een gezamenlijke pannenkoekenlunch, terwijl andere klassen ouderen verrassen met zelfgebakken pannenkoeken aan huis. Ook worden er verhalen gedeeld over vroeger, spelletjes gespeeld of muziek gemaakt.

Dit jaar doen de scholen ook mee aan de landelijke actie Heel Holland Flipt. Op vrijdag 20 maart om 12.00 uur tellen leerlingen en ouderen samen af naar het Nationale Flipmoment, waarop door heel Nederland pannenkoeken tegelijk de lucht in gaan.

Met hun deelname laten de scholen zien dat het belangrijk is om jong en oud met elkaar te verbinden.

basisschoolleerlingenHeeze-Leendepannenkoeken

Download de nieuwe RTV Horizon app voor: Android | IOS
Lees actueel nieuws uit jouw gemeente, luister naar Radio Horizon of kijk 1KempenTV.

  • Radio Horizon
  • Horizon TV
advertentie