RTV Horizon

RTV Horizon - Nieuws van bij ons

advertentie
Geschreven door Hans van den Broek
9-04-2026 19:10


21 april: Thema-avond ‘Help Leende veilig te houden’

Foto: 21 april: Thema-avond ‘Help Leende veilig te houden’

LEENDE – GraagGedaan-Leende organiseert op dinsdag 21 april een speciale thema-avond. Tijdens deze bijeenkomst verzorgt een woordvoerder van Meld Misdaad Anoniem een presentatie over hoe inwoners zelf kunnen bijdragen aan een veiligere leefomgeving.

Met dit thema wordt aangesloten bij de prioriteit die de burgemeester in zijn nieuwjaarstoespraak heeft benoemd: het belang van een veilige gemeente om in te wonen. Tijdens de avond wordt toegelicht door woordvoerder Marc Janssen hoe Meld Misdaad Anoniem werkt. Het uitgangspunt blijft dat meldingen bij de politie worden gedaan. Voor situaties waarin mensen dat niet willen of durven, biedt Meld Misdaad Anoniem een veilig alternatief. Er wordt onder andere ingegaan op het herkennen van signalen, wat er gemeld kan worden en wat er met meldingen gebeurt.

Daarnaast zijn de wijkagent en een medewerker openbare orde en veiligheid aanwezig om vragen te beantwoorden en in te gaan op actuele onderwerpen, met als doel er voor te zorgen dat Leende veilig is en blijft.

De bijeenkomst is gratis toegankelijk en bedoeld voor alle inwoners.

Praktische informatie:

  • 📅 Datum: Dinsdag 21 april
  • 📍 Locatie: Dorpshuis De Schammert, Leende
  • 🕗 Inloop: Vanaf 20.00 uur
  • 🗣️ Aanvang presentatie: 20.15 uur
  • 🎟️ Toegang: Gratis en toegankelijk voor alle inwoners

Download de nieuwe RTV Horizon app voor: Android | IOS
Lees actueel nieuws uit jouw gemeente, luister naar Radio Horizon of kijk 1KempenTV.

  • Radio Horizon
  • Horizon TV
advertentie