RTV Horizon

RTV Horizon - Nieuws van bij ons

advertentie
Geschreven door Hans van den Broek
18-03-2026 13:51


29 maart: Braderie ‘Heeze luidt de lente in’

Foto: 29 maart: Braderie ‘Heeze luidt de lente in’

HEEZE – Stichting Social Events Heeze organiseert samen met Ons Mien Events op zondag 29 maart de braderie ‘Heeze luidt de lente in’ in het centrum van Heeze. Bezoekers kunnen genieten van een gezellige voorjaarsmarkt met zo’n 200 kramen.

De braderie loopt vanaf de parkeerplaats bij het Het Toversnest tot aan het gemeentehuisplein. Rondom het gemeentehuis, in de gemeentehuistuin en in de richting van de Schoolstraat staan kraampjes met een breed assortiment handelswaren. Ook is er een gevarieerd aanbod van eten en drinken.

Naast terrassen van de lokale ondernemers op de route, zal ook centraal in de gemeentehuistuin een terras komen en een podium. Daar zijn de hele dag optredens in braderiesfeer, onder meer van Wesley Ponsen and Friends. Voor kinderen is er vermaak met onder meer een clown.

Ondernemers en verenigingen die nog een kraam of standplaats willen reserveren, kunnen zich aanmelden via www.onsmienevents.nl.

Praktische informatie: 

  • 📅 Datum: zondag 29 maart 2026
  • 🕚 Tijd: 11.00–17.00 uur
  • 📍 Locatie: centrum van Heeze
  • 🚧 Het centrum is tijdens de braderie afgesloten voor doorgaand verkeer.

Download de nieuwe RTV Horizon app voor: Android | IOS
Lees actueel nieuws uit jouw gemeente, luister naar Radio Horizon of kijk 1KempenTV.

  • Radio Horizon
  • Horizon TV
advertentie