Bestuur

Het bestuur van RTV Horizon bestaat uit de volgende personen.
Het dagelijks bestuur van RTV Horizon is te bereiken via bestuur@rtvhorizon.nl.

Voorzitter
Jan Waterschoot
E-mail: jan@rtvhorizon.nl

Secretaris
Marcel Rommerts
E-mail: secretaris@rtvhorizon.nl

Penningmeester
Peter Kuijken
E-mail: peter.kuijken@rtvhorizon.nl

Communicatie & PR
Rolf Simons
E-mail: rolf@rtvhorizon.nl

Programmaleiding Radio
Peter van der Sande
E-mail: peter@rtvhorizon.nl

Hoofd techniek
Marnix van Gils
E-mail: marnix@rtvhorizon.nl